2026. május 6-án a Líceum 8. évfolyamáról 2 lány és 2 fiú csapat vett részt a Bozsik Labdarúgó Tornán. A Lányok 6 induló csapatból a 2. és a 4. helyet hozták el, a fiúk pedig a 8 induló csapatból az 1. és a 2. helyet szerezték meg. Gratulálunk minden résztvevőnek!
További híreink: Aktuális hírek, Kirándulások, programok

