Középiskolás nyílt irányzékú puskás csapatunk a Diákolimpia döntőjén 2. helyezést ért el.A csapat tagjai: Bedő Villő, Hársfalvi Léna, Soltész EmeseGratulálunk ehhez a kiváló eredményhez!További híreink: Aktuális hírek