Örömmel adunk hírt arról, hogy Kiss Tamara (10.c) és Molnár Emma (7.b) tanulók április 28-án a Szarvasi Országos Szólótáncverseny regionális válogatóján kiemelt arany minősítést kaptak. Gratulálunk ehhez a szép eredményhez!További híreink: Aktuális hírek, Versenyek, eredmények