Sikerrel szerepeltek diákjaink a X. Ejtőernyős Honvédelmi Öttusán! Andorkó Bertalan, Bíró Ferenc és Fabók Botond 10.b osztályos tanulók csapata az előkelő III. helyezést szerezte meg.Teljesítményükhöz szívből gratulálunk!További híreink: Aktuális hírek, Versenyek, eredmények